چگونه در آکادمی شگفت انگیزان شهاب حسینی ثبت نام کنیم ؟

 

مجله اینترنتی کولاک :‌ شهاب حسنی ستاره درخشان دنیای بازیگری ایران به زودی با برنامه استعداد یابی شگفت انگیزان به قاب تلویزیون باز می گردد .

شگفت انگیزان فرصت استثنائی برای تمام افرادی است که تصور می کنند در زمینه ای استعداد دارند ، اما پول و امکانات محدودشان اجازه پرورش استعدادشان را نمی دهد  .

آکادمی شگفت انگیزان شهاب حسینی

آکادمی شگفت انگیزان شهاب حسینی

آکادمی شگفت انگیزان چیست؟

شگفت انگیزان یک آکادمی پرورش استعداد است که به منظور دسترسی بهتر فرزندان ایران زمین به امکانات آموزشی و اساتید خبره ی هر رشته، فضای مجازی را برای پرورش یک شگفت انگیز انتخاب کرده است که در نهایت با اتمام مراحل و فارق التحصیل شدن از این آکادمی شرایطی برای فعالیت حضوری و نمایشی جانانه در رسانه ها توسط این آکادمی نیز فراهم خواهد شد.

 

اساتید این آکادمی از بهترین های هر رشته انتخاب شده اند چرا که تیم شگفت انگیزان تجربه ای ۱۵ ساله در پرورش استعداد حوزه ی های مختلف را داشته و با توجه به تجربه و علوم نوین استفاده شده در فرایند پرورش استعداد مسیری روشن را پیش روی شما شگفت انگیزان عزیز قرار خواهد داد؛ شگفت انگیزان افتخار دارد که اقای شهاب حسینی به عنوان سفیر برند همراه این اکادمی بوده و از راهنمایی ها و تجربه ایشان در این مسیر شگفتی ساز استفاده کند؛ فراموش نکنید هریک از شما یک شگفتی هستید.

هریک از شما یک شگفتی هستید

هریک از شما یک شگفتی هستید

 

شرکت در آکادمی شگفت انگیزان از چه روش هایی امکانپذیر است؟

  

شرایط شرکت در آکادمی شگفت انگیزان چیست؟

شرط اول برای حضور در آکادمی شگفت انگیزان این است که باور داشته باشید هر کسی می تواند یک شگفتی باشد.شرط دوم برای حضور در آکادمی شگفت انگیزان این است که باور داشته باشید در بهترین آکادمی پرورش استعداد شرکت می کنید؛حضور خانم ها و آقایان در تمامی رده های سنی آزاد است.

شرایط شرکت در آکادمی شگفت انگیزان چیست

 

آیا تمامی ویدئو های ارسالی به شگفت انگیزان مورد داوری قرار می گیرد؟

جمله ی “این فایل را جهت شرکت در برنامه آکادمی شگفت انگیزان ارسال می کنم” را حتما در ابتدای هر نوع فایلی که ارسال می کنید قرار بدهید. ( اگر ویدیو هست در ابتدای آن بگویید اگر متن یا عکس نیز ارسال می کنید حتما این جمله را در بالای تصویر و متن خود قرار دهید)

شرایط و قوانین ارسال فایل ها به چه صورتی است؟

در صورتی که فایل ارسالی شما ویدیو است می بایست دارای کیفیت مناسب صدا و تصویر باشد و نهایتا با کیفیت hd ( 1280*720( تهیه شده و بین ۴۰ ثانیه و ۶۰ ثانیه باشد و تصاویر موبایلی به صورت افقی ضبط شود.
نوع فایل ارسالی به منظور شرکت در چالش های شگفت انگیزان با توجه به نوع چالش مطرح شده می تواند، ویدیو، عکس و فیلم و فایل ورد یا pdf باشد.
لازم به ذکر است که امکان ارسال تصاویر آرشیوی وجود ندارد.

 

آکادمی شگفت انگیزان چند مرحله دارد؟

آکادمی شگفت انگیزان سه مرحله دارد. که انتهای هر کدام از این مراحل یک چالش پیش روی شما شگفت انگیزان قرار می گیرد.

پیام بگذارید