ایرنا – معتمدآریا بازیگری تدریس می‌کند

 

ایرنا - معتمدآریا بازیگری تدریس می‌کند

ایرنا – معتمدآریا بازیگری تدریس می‌کند

تهران- ایرنا- فاطمه معتمدآریا، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به عنوان مدرس بازیگری به آکادمی «شگفت ‌انگیزان» پیوست.

 

آکادمی «شگفت‌انگیزان» با تأکید بر ایجاد امید برای پرورش استعدادها در هر کجای ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و با حضور مربیان برجسته و شناخته‌شده فرصت پرورش استعداد را در اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد.

 

پیش از این شهاب حسینی به عنوان سفیر این آکادمی و رامبد جوان به عنوان استاد کارگردانی به آن پیوسته بودند. بیش از ۲۰ هنرمند و ورزشکار شناخته‌شده دیگر در ۲۵ شاخه هنری و ورزشی در آکادمی «شگفت‌انگیزان» حضور خواهند داشت. فاطمه معتمدآریا نیز به تازگی به عنوان استاد بازیگری به جمع مربیان آکادمی «شگفت‌ انگیزان» پیوسته است.

 

این آکادمی باهدف پرورش استعدادهای فرهنگی، هنری و ورزشی و تلاش برای ایجاد فرصت‌های برابر آموزشی در تمام کشور از ابتدای سال جدید کار خود را با دعوت از شرکت‌کنندگان مستعد آغاز کرده است.

 

شرکت‌کنندگان پس از انتخاب و ثبت نام در رشته یا مهارت مورد نظرشان، اولین بسته‌های آموزشی ویدیویی را دریافت می‌کنند. در صورتی که بعد از آموزش‌های اولیه، نتیجه عملکرد شرکت‌کننده امتیاز کافی را برای شرکت در مرحله بعدی به دست بیاورد، شرکت‌کننده بسته آموزشی دوم را دریافت می‌کند. در نهایت امکاناتی در اختیار۵۰ نفر برتر هر رشته قرار می‌گیرد که با روش‌های نوین زمینه‌ساز ورود آنها به حرفه‌ای می‌شود که در آن آموزش دیده‌اند.

 

علاقمندان می‌توانند برای اطلاع از نحوه شرکت در این آکادمی استعداد پروری به سایت آکادمی «شگفت انگیزان» مراجعه و ثبت‌نام کنند.

 

منبع : ایرنا

پیام بگذارید