صبا * فاطمه معتمدآریا هم عضو آکادمی «شگفت ‌انگیزان» شد

فاطمه معتمدآریا هم عضو آکادمی «شگفت ‌انگیزان» شد

فاطمه معتمدآریا هم عضو آکادمی «شگفت ‌انگیزان» شد

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی آکادمی «شگفت‌انگیزان»، فاطمه معتمدآریا به عنوان استاد بازیگری در آکادمی «شگفت‌ انگیزان» حضور دارد که پیش از این شهاب حسینی به عنوان سفیر این آکادمی و رامبد جوان به عنوان استاد کارگردانی به آن پیوسته بودند.

 

بیش از ۲۰ هنرمند و ورزشکار شناخته‌ شده دیگر در ۲۵ شاخه هنری و ورزشی در آکادمی «شگفت‌انگیزان» حضور خواهند داشت.

 

این آکادمی با‌ هدف پرورش استعدادهای فرهنگی، هنری و ورزشی و تلاش برای ایجاد فرصت‌ های برابر آموزشی در تمام کشور از ابتدای سال جدید کار خود را با دعوت از شرکت‌کنندگان مستعد آغاز کرده است.

 

شرکت‌کنندگان پس از انتخاب و ثبت نام در رشته یا مهارت مورد نظرشان، اولین بسته‌ های آموزشی ویدیویی را دریافت می‌کنند. در صورتی که بعد از آموزش‌های اولیه، نتیجه عملکرد شرکت‌کننده امتیاز کافی را برای شرکت در مرحله بعدی به دست بیاورد، شرکت‌کننده بسته آموزشی دوم را دریافت می‌کند. در نهایت امکاناتی در اختیار ۵۰ نفر برتر هر رشته قرار می‌گیرد که با روش‌های نوین زمینه‌ ساز ورود آنها به حرفه‌ای می‌شود که در آن آموزش دیده‌اند.

 

آکادمی «شگفت‌انگیزان» با تاکید بر ایجاد امید برای پرورش استعدادها در هرکجای ایران، فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از نحوه شرکت در این آکادمی استعداد پروری به سایت «آکادمی شگفت انگیزان» به آدرس https://shegeftangizan.com/  مراجعه کنند. ثبت‌نام در این آکادمی از ابتدای سال جدید آغاز شده و همچنان ادامه خواهد داشت.

 

منبع : صبا

پیام بگذارید