شگفت انگیزان از کجا اومدن؟

 شگفت انگیزان از کجا اومدن؟

چندسالی بود به این فکر می کردیم که این همه شگفتی توی افراد هست، چرا فرصتی نباشه واسه رشد این شگفتی ها؟ فرصتی واسه دیده شدن؟

این بود که از ابتدای سال ۹۷ به این فکر افتادیم که یه کاری کنیم شگفتی ها دیده بشن و رشد کنن، یه کاری کنیم که محدود به زمان و مکان جغرافیای هم وطنامون نباشه 🤓خیلی فکر کردیم تا شهریور ماه یه راه حل خوب پیدا کردیم.

بهترین ها رو جمع کردیم تا بتونن این شگفتی ها رو آموزش بدن و نکات لازم واسه اینکه به یه شگفت انگیز تبدیل بشن رو بهشون بگن

حالا ما اینجاییم، همراه بزرگان و بهترین ها

شهاب حسینی به عنوان سفیر برند شگفت انگیزان کنارمونه تا بتونیم از تجربه هاش واسه موفقیت هامون استفاده کنیم


و فقط جای شما اینجا خالیست
تا با ما همراه بشین .

💖در این مسیر باید ابتدا استعداد یا مهارتی رو که بهش علاقه دارین انتخاب کنید ، و مهم اینکه ما شمارو به یه استعداد محدود نکردیم، می تونید توی هر چند شاخه ای که دوست دارید مارو همراهی کنید.

وقتی استعدادتون رو انتخاب کردین ، یه فیلم کوتاه برای آشنایی با استاد رشته می بینید و طبق خواسته استاد یک فیلم یا عکس برای استادتون می فرستید.

در مرحله بعد می تونید از بسته های مختلف آموزشی بسته ای رو که براتون مناسبه انتخاب کنید و آموزش های رو به دقت نگاه کنید و با فرستادن فیلم یا عکس مورد درخواست استاد یک مرحله دیگه رو هم پشت سر بگذارید.

در صورتیکه فیلم یا عکس شما امتیاز کافی رو برای شرکت در مرحله بعد کسب کنه ، شما می تونید وارد مرحله بعد بشین و آموزش های سری دوم رو مشاهده کنید و برای بار آخر برای ما فیلم یا عکس خواسته شده رو بفرستید.


😱😱😱توی این مرحله ۱۰ نفر از بهترین ها توی هر رشته انتخاب میشن. به نفرات اول هر رشته یک جایزه ۲۵ میلیون تومانی، به نفرات دوم یک جایزه ۱۵ میلیون تومانی و به نفر سوم هم یک جایزه ۱۰ میلیون تومانی داده میشه.🌈

هر یک از شما یک شگفتی هستید
پس با ما همراه باشید.

آکادمی شگفت انگیزان

پیام بگذارید